• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co możemy robić ciekawego w długie weekendy?

Zwiedzanie wspaniałych miejsc na Wyspach
Wielka Brytania to naprawdę piękne państwo. W końcu jeszcze jakiś czas temu Wyspiarze byli prawdziwą potęgą gospodarczą. Obecnie stracili na znaczeniu, chociażby z tego powodu, że jakby nie do końca chcą jednoczyć się z Unią Europejską – co jest zrozumiałe. Dobrze, lecz co zatem warto zobaczyć będąc w Wielkiej Brytanii?
Na dobry początek bardzo dobrym kierunkiem jest Londyn, a więc najbardziej znaczące miasto w Wielkiej Brytanii oraz naturalnie stolica Anglii. Londyn to ogromne miasto, a więc aby zwiedzić najciekawsze zabytki oraz atrakcje turystyczne trzeba poświecić kilka dni. Zasadniczo w Londynie naprawdę można się zakochać.
Ciekawe są również na przykład Bath, Cardiff bądź Manchester. Jeżeli wchodzi w grę turystyka na Wyspach, świetnym rozwiązaniem jest także zwiedzenie Szkocji. Przecież Szkocja to piękny kraj, który może zaoferować wiele interesujących miejsc. Przykładowo urokliwy jest Edynburg. Ogólnie na terenie Szkocji jest cała masa pięknych miejsc. Najdogodniej po prostu krążyć po Szkocji, chłonąć atmosferę owej krainy. Można powiedzieć, że nie ma zbyt wielu ładniejszych miejsc na świecie, aniżeli właśnie Szkocja. Jak więc widać, Wielka Brytania jest doskonałym kierunkiem dla chcących zobaczyć coś bardzo ciekawego.

1. Odwiedź stronę

2. Czytaj dalej

3. Wejdź

4. Tutaj

5. Zobacz stronę

Categories: Rekreacja

Comments are closed.